Sot 01:38 Vetura , Drenas

/Auto-24/BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMW AUD

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 01:38 Vetura , Drenas

I B L E J M - VETURAT PA DHE ME DOGAN VW BMW AUDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:37 Vetura , Drenas

Auto24online Blejm VeturA Qe nuk i perdorni defekt

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:28 Vetura , Drenas

Ford

3 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:30 Vetura , Drenas

E 270 cdi rks viti 2004 shitet ndrrohet viber ����

6 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:19 Vetura , Drenas

Opel vectra 1.6

1 050 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:41 Vetura , Drenas

Shitet Ml 270 dizel

5 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:33 Vetura , Drenas

BELGA Rent A Car/ Opel Corsa/ 10 dite per €150

15 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:31 Vetura , Drenas

BELGA Rent A Car vetura prej 15€/ dite!!!

30 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:29 Vetura , Drenas

##->Rent A Car BELGA vetura 15€/ dite!<-##

15 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:33 Vetura , Drenas

Opel Vectra 1.6

1 350 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim