Sot 03:23 Vetura , Drenas

Auto24online Blejm Vetura����

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 03:19 Vetura , Drenas

/Auto-24/BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMW AUD

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 03:19 Vetura , Drenas

I B L E J M - VETURAT PA DHE ME DOGAN VW BMW AUDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:59 Vetura , Drenas

E 270 cdi rks viti 2004 shitet ndrrohet viber ����

6 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:47 Vetura , Drenas

Shes ose ndrroj smart

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 23:27 Vetura , Drenas

volvo s60

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:31 Vetura , Drenas

Opel astra

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:31 Vetura , Drenas

Wv t4

3 800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:30 Vetura , Drenas

Shes ndrroj opel vectr 1.6 b.

400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim