Sot 00:47 Vetura , Drenas

/Auto-24/BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMW AUD

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 00:47 Vetura , Drenas

I B L E J M - VETURAT PA DHE ME DOGAN VW BMW AUDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:46 Vetura , Drenas

Auto24online Blejm Vetura����

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:25 Vetura , Drenas

Opel vectra tiptop +ndrrim

777 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:05 Vetura , Drenas

VW T4 shitet edhe ndrrohet

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:05 Vetura , Drenas

VW Golf 2 benzin i qlajmrun

450 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 00:02 Vetura , Drenas

Bmw 320d

10 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:17 Vetura , Drenas

Audi A4 Automatik Sline 2008,8+1 shpejsi

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:09 Vetura , Drenas

Passat 3C DSG VP 2008 Ch Shitet ndrohet viber

4 799 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:08 Vetura , Drenas

VW Passat 3BG TDI 1.9 rks 1 vit 2005

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:34 Vetura , Drenas

Shes golf 4

2 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:54 Vetura , Drenas

Fiat Stilo benzin

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:45 Vetura , Drenas

T4

4 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:44 Vetura , Drenas

Opel astra

1 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim