Sot 20:27 Vetura , Drenas

Wv t4

3 800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:27 Vetura , Drenas

E 270 cdi rks viti 2004 shitet ndrrohet viber ����

6 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:27 Vetura , Drenas

Opel astra

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:25 Vetura , Drenas

Drenas

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 20:21 Vetura , Drenas

I B L E J M - VETURAT PA DHE ME DOGAN VW BMW AUDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim