Sot 19:58 Vetura , Drenas

I B L E J M - VETURAT PA DHE ME DOGAN VW BMW AUDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:57 Vetura , Drenas

Auto24online Blejm Vetura����

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:54 Vetura , Drenas

/Auto-24/BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMW AUD

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 19:48 Vetura , Drenas

Gollf

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 19:42 Vetura , Drenas

shes GOLF2 sport Dizel ∆∆

950 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:42 Vetura , Drenas

Passat 3C DSG VP 2008 Ch Shitet ndrohet viber

4 799 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:42 Vetura , Drenas

Shes pasat T benzin plin

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 19:35 Vetura , Drenas

Urgjent VW Golf 2 benzin i qlajmrun

420 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 19:32 Vetura , Drenas

Bmw 320i e90 shitet-ndrrohet

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:18 Vetura , Drenas

Audi A4 Automatik Sline 2008,8+1 shpejsi

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:18 Vetura , Drenas

Fiat Stilo benzin

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim