Sot 22:08 Vetura , Drenas

shes t4 2.5 tdi me klim 044232870

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 22:08 Vetura , Drenas

Auto24online Blejm VeturA Qe nuk i perdorni defekt

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:08 Vetura , Drenas

**AUTO/ZONA** Blejm Vetura gjith Kosoven 24h

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:07 Vetura , Drenas

shes t4 2.5 tdi 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 22:06 Vetura , Drenas

Mrezha per skele apo fusha sporti

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:05 Vetura , Drenas

Golf 4 2004 me dogan 049191718

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:05 Vetura , Drenas

/Auto-24/BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMW AUD

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 22:04 Vetura , Drenas

I B L E J M - VETURAT PA DHE ME DOGAN VW BMW AUDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:02 Vetura , Drenas

shes ford 2.5 dizell dupell goma dupell kabin

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim