Acura , 28
Aixam , 5
Alfa Romeo , 36
Alpina , 9
Artega , 4
Audi , 310
Bentley , 3
BMW , 215
Bugatti , 1
Cadillac , 4
Chevrolet , 5
Chrysler , 8
Citroën , 68
Dacia , 1
Daewoo , 9
Dodge , 4
Ferrari , 4
Fiat , 104
Ford , 155
GMC , 2
Grecav , 1
Honda , 8
Hummer , 1
Hyundai , 13
Isuzu , 1
Jaguar , 1
Jeep , 10
Kia , 7
Lada , 3
Lancia , 9
Land Rover , 13
Mazda , 26
C-Class , 2
E-Class , 2
MG , 2
MINI , 4
Nissan , 31
Opel , 524
Peugeot , 139
Plymouth , 1
Pontiac , 4
Proton , 1
Renault , 152
Rover , 14
Saab , 2
Seat , 32
Škoda , 17
Smart , 3
Ssangyong , 2
Subaru , 1
Suzuki , 8
Tata , 1
Toyota , 19
TVR , 1
VW Volkswagen , 1474
Golf , 5
Volvo , 8
Yugo , 2
Zastava , 1
Sot 20:30 Vetura , Drenas

Shes ndrroj opel vectr 1.6 b.

400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:29 Vetura , Drenas

Opel combo

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 20:29 Vetura , Drenas

/Auto-24/BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMW AUD

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 20:29 Vetura , Drenas

I B L E J M - VETURAT PA DHE ME DOGAN VW BMW AUDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:28 Vetura , Drenas

Auto24online Blejm Vetura����

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:27 Vetura , Drenas

Passat 3C DSG VP 2008 Ch Shitet ndrohet viber

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:26 Vetura , Drenas

Kombi LT 28 D Ndrrim i mundshem

Viti: 1992
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 20:26 Vetura , Drenas

Merrcedes 250 dizel fabrikisht Rks 1vit te plot

2 250 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 20:24 Vetura , Drenas

Punsoj njerz ne K. energjetike te kosoves 4500 e

4 500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:17 Vetura , Drenas

shitet audi A4

3 550 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:15 Vetura , Drenas

alfa 156

1 150 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 20:07 Vetura , Drenas

Kombi T4

2 150 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:05 Vetura , Drenas

Rover

2 550 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:03 Vetura , Drenas

BELGA Rent A Car vetura prej 15€/ dite!!!

30 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:03 Vetura , Drenas

##->Rent A Car BELGA vetura 15€/ dite!<-##

15 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:02 Vetura , Drenas

Mercedes E220 Automatik 200€ per 10 dite!!!

200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:01 Vetura , Drenas

Shitet Ndrrohet Golf IV Rks 10 muaj

3 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:01 Vetura , Drenas

Shitet ndrrohet Ford Fiesta 10 muaj Rks

3 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:59 Vetura , Drenas

Mercedes 190 dizel

1 600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 19:48 Vetura , Drenas

Ww GOLF 6 1.6 BLUMOTJON FULL

7 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:48 Vetura , Drenas

VW Golf 6- 2.0 TDI

7 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:47 Vetura , Drenas

VW Golf 6 1.6 tdi me dogan

9 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:47 Vetura , Drenas

ww polo 1.6 tdi

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:46 Vetura , Drenas

ww polo 1.6 tdi full me dogan homoligim rks

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:43 Vetura , Drenas

Audi A4 Automatik Sline 2008,8+1 shpejsi

12 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:29 Vetura , Drenas

shes GOLF2 sport Dizel ∆∆

950 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:23 Vetura , Drenas

T4 dupellkabin 2.5 tdi

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:22 Vetura , Drenas

Shes t5 1.9 tdi me klim me 6 ulse

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:20 Vetura , Drenas

Drenas

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:13 Vetura , Drenas

Urgjent VW Golf 2 benzin i qlajmrun

450 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 19:13 Vetura , Drenas

Shes t4 1.9 turbo dizell maksi me dogan

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:11 Vetura , Drenas

shes t4 tdi me klim automatik viti 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 19:08 Vetura , Drenas

Sanak 60 ero

60 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:02 Vetura , Drenas

Shitet kombi regjistri

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:48 Vetura , Drenas

Shes citroen

2 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:30 Vetura , Drenas

Shitet Fiat Ducato me jastak per 7 persona

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:23 Vetura , Drenas

Fiat Stilo benzin

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:11 Vetura , Drenas

shitet fordi dhe ndrrohet me shtylla dhe skele

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:59 Vetura , Drenas

Shitet Golf 6 2.0 TDI ne gjendje shum te mir

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:48 Vetura , Drenas

pikap N.drrim i munshum

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 17:16 Vetura , Drenas

Opel vectra tiptop +ndrrim

777 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:05 Vetura , Drenas

Cetroen-C 3,dizell 1.4,viti 2003,rks 10 muj

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:04 Vetura , Drenas

Shes pasat T benzin plin

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 17:04 Vetura , Drenas

Golf 4- benxin 1.6- rks nentor 2018,viti 2000

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:55 Vetura , Drenas

Gollf 3 dizel

1 350 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 16:20 Vetura , Drenas

VW bora

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim