Acura , 32
Aixam , 5
Alfa Romeo , 37
Alpina , 9
Artega , 4
Audi , 316
Bentley , 3
BMW , 217
Bugatti , 1
Cadillac , 4
Chevrolet , 5
Chrysler , 7
Citroën , 77
Dacia , 1
Daewoo , 10
Dodge , 4
Ferrari , 4
Fiat , 103
Ford , 168
GMC , 2
Grecav , 1
Honda , 8
Hummer , 1
Hyundai , 13
Isuzu , 1
Jaguar , 1
Jeep , 10
Kia , 7
Lada , 3
Lancia , 9
Land Rover , 16
Mazda , 26
C-Class , 2
E-Class , 2
MG , 2
MINI , 3
Nissan , 34
Opel , 531
Peugeot , 145
Plymouth , 1
Pontiac , 4
Proton , 1
Renault , 158
Rover , 14
Saab , 2
Seat , 35
Škoda , 16
Smart , 4
Ssangyong , 3
Subaru , 1
Suzuki , 8
Tata , 1
Toyota , 19
TVR , 1
VW Volkswagen , 1522
Golf , 4
Volvo , 10
Yugo , 2
Sot 01:39 Vetura , Drenas

**AUTO/ZONA** Blejm Vetura gjith Kosoven 24h

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:33 Vetura , Drenas

E 270 cdi rks viti 2004 shitet ndrrohet viber ����

6 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:23 Vetura , Drenas

Auto24online Blejm VeturA Qe nuk i perdorni defekt

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:20 Vetura , Drenas

/Auto-24/BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI VW BMW AUD

8 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 00:20 Vetura , Drenas

I B L E J M - VETURAT PA DHE ME DOGAN VW BMW AUDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:02 Vetura , Drenas

Bmw 320d

10 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:46 Vetura , Drenas

##->Rent A Car BELGA vetura 15€/ dite!<-##

15 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:46 Vetura , Drenas

BELGA Rent A Car/ Opel Corsa/ 10 dite per €150

15 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:44 Vetura , Drenas

BELGA Rent A Car vetura prej 15€/ dite!!!

30 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:06 Vetura , Drenas

Pikap combo

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:02 Vetura , Drenas

Opel astra

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:02 Vetura , Drenas

Wv t4

3 800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:51 Vetura , Drenas

shes gollfin 2 benzin 1.6 me denim

300 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 21:47 Vetura , Drenas

Shitet Ml 270 dizel

5 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:39 Vetura , Drenas

Shitet pikapo dhe mdrrohet me vetur

600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 21:36 Vetura , Drenas

Shitet Audi C4 Mundesi Ndrrimi

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 21:20 Vetura , Drenas

Golf 4

4 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:15 Vetura , Drenas

Shitet kombi regjistri

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:59 Vetura , Drenas

Drenas

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:59 Vetura , Drenas

Kombi LT 28 D Ndrrim i mundshem

Viti: 1992
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 20:55 Vetura , Drenas

Shes ndrroj opel vectr 1.6 b.

400 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:49 Vetura , Drenas

Merrcedes 250 dizel fabrikisht Rks 1vit te plot

2 250 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 20:47 Vetura , Drenas

Opel vectra bojm edhe ndrrim⚪️

777 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:17 Vetura , Drenas

Mercedes 250 automatik bej edhe ndrrim��

1 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1994
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 20:07 Vetura , Drenas

Shitet golf2 1.6 benxin 88viti regjistrim 1vjet

800 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:45 Vetura , Drenas

VW Polo 1.4 dizel klima ne gjendje te mir

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 19:11 Vetura , Drenas

Rover

2 550 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 19:10 Vetura , Drenas

Kombi T4

2 150 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 18:57 Vetura , Drenas

Cetroen-C 3,dizell 1.4,viti 2003,rks 10 muj

3 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:53 Vetura , Drenas

Shitet Golf 5

6 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 18:50 Vetura , Drenas

Shes Ford Focus C-max Ndrrim me pikap kombi etj

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 18:49 Vetura , Drenas

Shitet Peugeot 307

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:46 Vetura , Drenas

Shitet Pasati

5 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:33 Vetura , Drenas

VW GOLF 6- 2.0 TDI

7 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:32 Vetura , Drenas

Ww GOLF TDI VITI 2012 me dogan

10 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:31 Vetura , Drenas

VW GOLF 6 1.6 tdi me dogan

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:31 Vetura , Drenas

GOLF 6 2.0 TDI

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:30 Vetura , Drenas

ww polo 1.6 tdi

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 18:30 Vetura , Drenas

ww polo 1.6 tdi full me dogan homoligim rks

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:57 Vetura , Drenas

Audi A4 Automatik Sline 2008,8+1 shpejsi

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:50 Vetura , Drenas

shitet fordi dhe ndrrohet me shtylla dhe skele

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:40 Vetura , Drenas

Shes mercedes dhe ndrrohet

1 400 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:36 Vetura , Drenas

shes t4 tdi me klim automatik viti 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:36 Vetura , Drenas

Shes t4 1.9 turbo dizell maksi me dogan

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:34 Vetura , Drenas

T4 dupellkabin 2.5 tdi

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:33 Vetura , Drenas

VW GOLF II 1.6 Turbo Disel i qlajmrun

850 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 17:18 Vetura , Drenas

shes ceraden 2.10 me 2.75

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 17:16 Vetura , Drenas

Mrezha per skele apo fusha sporti

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim