100 , 15
200 , 1
80 , 130
90 , 4
A1 , 1
A2 , 2
A3 , 25
A4 , 55
A5 , 6
A6 , 58
A7 , 4
A8 , 6
Allroad , 3
Q5 , 1
Q7 , 2
Sot 06:30 Vetura , Drenas

I B L E J M - VETURAT PA DHE ME DOGAN VW BMW AUDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:29 Vetura , Drenas

Auto24online Blejm VeturA Qe nuk i perdorni defekt

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:59 Vetura , Drenas

Audi A4 Automatik Sline 2008,8+1 shpejsi

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:09 Vetura , Drenas

Shitet Audi C4 Mundesi Ndrrimi

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Mar 23:15 Vetura , Drenas

Makina për të porositur nga Gjermania

999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
16 Mar 23:03 Vetura , Drenas

Makina dhe Kamionë për të porositur nga Gjermania

999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
15 Mar 21:48 Vetura , Drenas

Audi 80 diezel 1.9 rigjistrim deri me 14.12.2018

1 400 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Mar 20:16 Vetura , Drenas

shes gomat 17 meshelinga

60 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Mar 08:54 Vetura , Drenas

Audi A6 dizel

2 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Mar 22:02 Vetura , Drenas

Audi

Viti: 1995
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Mar 23:57 Vetura , Drenas

Audi a6 S line quattro 3.0

8 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Mar 19:42 Vetura , Drenas

Audi 80

390 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 10:08 Vetura , Drenas

Audi A4, 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Shk 19:52 Vetura , Drenas

Audi A4 dizel

3 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Shk 21:21 Vetura , Drenas

Audi

1 350 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Shk 19:14 Vetura , Drenas

Shiten goma

10 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Shk 15:45 Vetura , Drenas

Audi 80 shitet dhe ndrrohet

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Shk 10:10 Vetura , Drenas

Audi 80 Shitet edhe ndrrohet

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Shk 11:48 Vetura , Drenas

Shes audi b41900eu

1 900 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Shk 15:25 Vetura , Drenas

audi 80 dizel 1,6

390 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Shk 10:24 Vetura , Drenas

Me marrveshje

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Shk 21:47 Vetura , Drenas

Shitet Audi A4 2.7

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 20:07 Vetura , Drenas

Vetur

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Shk 16:55 Vetura , Drenas

Vetur

6 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Shk 12:43 Vetura , Drenas

Shes audi b4

1 900 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Shk 12:43 Vetura , Drenas

Shes audi b4

1 900 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Shk 12:15 Vetura , Drenas

Vetur

6 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Shk 11:09 Vetura , Drenas

Audi80

450 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 19:29 Vetura , Drenas

Shiten mjetet per pune

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Shk 19:18 Vetura , Drenas

Audi 80

800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Shk 17:43 Vetura , Drenas

Audi a3 1.8T v5 viti 2003 regjistirmi par ks

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Shk 00:38 Vetura , Drenas

shitet

500 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Shk 15:17 Vetura , Drenas

Distancera per AUDI

65 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Shk 00:20 Vetura , Drenas

Distance per Audi

65 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Shk 07:43 Vetura , Drenas

Audi a4 3.0 302pes

7 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Jan 21:12 Vetura , Drenas

golf t4 audi mercedec baj ndrrim me vetur

1 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Jan 18:41 Vetura , Drenas

audi b4 1.9 tdi

1 600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Jan 08:17 Vetura , Drenas

Goma

5 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Jan 15:14 Vetura , Drenas

Shws audi b4

1 900 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Jan 19:50 Vetura , Drenas

Shitet Audia B4 1.9 TDI

2 650 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Jan 21:08 Vetura , Drenas

Audi 80 benzin

400 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Jan 20:48 Vetura , Drenas

Shitet

1 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Jan 11:13 Vetura , Drenas

Shes motorrin

1 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Jan 11:24 Vetura , Drenas

Shes audi b4

2 100 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Jan 15:01 Vetura , Drenas

shes. audin a3 1.9 tdi ne gjendje shum te mir

3 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Jan 14:03 Vetura , Drenas

Shiten mjetet per pune

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Jan 11:45 Vetura , Drenas

Audi 80 1.6

1 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 14:08 Vetura , Drenas

Prim

Viti: 1981
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Jan 16:08 Vetura , Drenas

Shes ose Ndrroj Audi 80

900 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Në fillim