Dje 22:31 Vetura , Drenas

Shitet pikapo dhe mdrrohet me vetur

600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
08 Nën 22:29 Vetura , Drenas

Ushit flm merrjep

600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Tet 22:36 Vetura , Drenas

Fiat fioreno

500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim