Sot 22:00 Vetura , Drenas

shitet fordi dhe ndrrohet me shtylla dhe skele

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Jan 16:33 Vetura , Drenas

Shes Ford Transit 2.5 dizel dupel goma dupellkabin

Viti: 1998
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Jan 13:15 Vetura , Drenas

Shitet kombi ford transit

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Dhj 17:27 Vetura , Drenas

Ford kiper

2 600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Tet 17:11 Vetura , Drenas

shes ford transit

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 11:25 Vetura , Drenas

Kamjonet

3 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Krr 10:07 Vetura , Drenas

Ford transit coonect I doganuar 04

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 23:08 Vetura , Drenas

Kamioneta Ford

Viti: 1989
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Pri 23:17 Vetura , Drenas

Ford Transit 2.0 dizel 1 vit regjistrim

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 19:27 Vetura , Drenas

Kombi

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1993
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
08 Mar 17:36 Vetura , Drenas

Ford oskord

270 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
02 Mar 14:14 Vetura , Drenas

shitet

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Jan 16:17 Vetura , Drenas

shitet kombi mundesi ndrrimi

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Jan 21:53 Vetura , Drenas

Ford Transit

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Jan 23:04 Vetura , Drenas

Ford transit

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Jan 23:04 Vetura , Drenas

Ford transit

3 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Jan 23:04 Vetura , Drenas

Ford transit

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Dhj 13:39 Vetura , Drenas

ford

6 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Gsh 19:30 Vetura , Drenas

shitet

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Mar 20:37 Vetura , Drenas

Ford Transit

1 250 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Jan 15:23 Vetura , Drenas

Ford Transit

1 350 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Në fillim