15 Jan 18:13 Vetura , Drenas

U SHIT calibra SPORT Dizel �� ∆∆√√

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Krr 19:38 Vetura , Drenas

Opel Calibra 550

550 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Krr 22:05 Vetura , Drenas

Opel Caliber 2.0 benzin

700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
18 Shk 12:44 Vetura , Drenas

Shitet opel Calibra

750 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Shk 20:23 Vetura , Drenas

Diesel 1.7 ne gjendje te mir: regjistrim 27.05.17

1 100 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Shk 15:11 Vetura , Drenas

Calibra

1 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Jan 20:26 Vetura , Drenas

Shitet

1 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Dhj 12:01 Vetura , Drenas

Opel calibra 1.8 ingjeksion (shes dhe ndrroj)

390 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Dhj 19:15 Vetura , Drenas

Shes ose ndrroj Opel Calibra 2.0 benzin-sport

500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Nën 11:23 Vetura , Drenas

calibra 2.0 sfi

700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Shk 15:35 Vetura , Drenas

Opel Calibra -93

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim