200 , 8
25 , 3
45 , 1
75 , 1
Dje 20:00 Vetura , Drenas

Rover

2 550 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Tet 19:52 Vetura , Drenas

Rover 200

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Qer 19:29 Vetura , Drenas

Rover ndrrim i mundshem

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Maj 20:49 Vetura , Drenas

Shitet ose nderrohet Rover 25

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Maj 19:26 Vetura , Drenas

Rover 1.4 16v

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Maj 20:26 Vetura , Drenas

Rover 200

Viti: 1998
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Maj 22:05 Vetura , Drenas

Rover 200

Viti: 1998
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
17 Maj 21:56 Vetura , Drenas

Rover 200

Viti: 1998
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
06 Mar 01:51 Vetura , Drenas

Rover

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 14:14 Vetura , Drenas

shitet dhe ndrrohet

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Jan 00:11 Vetura , Drenas

rover 75

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Dhj 20:09 Vetura , Drenas

shes Rover.25

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Krr 18:42 Vetura , Drenas

Rover tip 200

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
19 Sht 17:03 Vetura , Drenas

Rover 45 benzin -02

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Në fillim