Sot 14:08
Linku:
Vetura , Ferizaj

VW Polo 2011 E Regjistruar Rks

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 19:18
Linku:
Vetura , Ferizaj

GOLF GTI (DSG Sport) 2011

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Jan 19:54
Linku:
Vetura , Ferizaj

Audi A4 2.0 TDI ultra S LINE

31 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999

Sot 18:54 Vetura , Ferizaj

CITROEN C4 1.6 eHDI AUTOMATIK 2012

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:54 Vetura , Ferizaj

Pezho 308.1.6 Benzin

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:54 Vetura , Ferizaj

Shite veturen tuaj ne Auto24��

8 080 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 18:53 Vetura , Ferizaj

⚠️⚠️⚠️ AUTO KOSOVA ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA

6 666 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 18:53 Vetura , Ferizaj

AUDI A4 2.0 TFSI QUATTRO AUTOMATIK 2006

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:53 Vetura , Ferizaj

BMW 120 AUTOMATIK 2013 ME DOGAN

13 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:53 Vetura , Ferizaj

Citroen c 3 1.4 HDI viti 2008.

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:53 Vetura , Ferizaj

MERCEDES ML 320 CDI 4 MATIK 2006

9 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:53 Vetura , Ferizaj

TIGUAN 2.0 TDI DSG 4 MOTION 2010

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:52 Vetura , Ferizaj

AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK 2006

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:52 Vetura , Ferizaj

MERCEDES C 220 CDI 2012

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:52 Vetura , Ferizaj

SHALA-BLEJM VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:51 Vetura , Ferizaj

BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24

Viti: 2017
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 18:51 Vetura , Ferizaj

Škoda Fabia 1.9 Tdi 2003 Ndrrim i Mundshem.!

3 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:51 Vetura , Ferizaj

BMW 520 Benzin-Full Opcione

Viti: 1997
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 18:47 Vetura , Ferizaj

Shes reno rks 7 muj 163 mi km

1 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:46 Vetura , Ferizaj

Citroen Xsara 2.0 Dizel Rks 5 muj Vp 2002

2 450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 18:45 Vetura , Ferizaj

OPEL ASTRA 1.7CDTI 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:45 Vetura , Ferizaj

shes Pasat 1.9 TDI Rks 4 Muj Klim Ac Viti 2000

3 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:44 Vetura , Ferizaj

VW Touareg 2.5 TDI RKS AUTOMTIK RKS 1 VIT

6 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:44 Vetura , Ferizaj

Shes Golf 4 1.9 TDI Rks 10 Muj Klima tronix 2001

4 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:44 Vetura , Ferizaj

Rent A Car BELGA BMW 320D 10 dite per 250€

250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:41 Vetura , Ferizaj

Shitet Mercedes C-200

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:40 Vetura , Ferizaj

Lada 1500, viti 1977

3 800 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 18:36 Vetura , Ferizaj

Shitet BMW 318 VITI 2006

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 18:35 Vetura , Ferizaj

Toyota 4-Runner 3.0

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:33 Vetura , Ferizaj

VW Golf 2 dizell

480 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:32 Vetura , Ferizaj

shes mercedesin

650 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:32 Vetura , Ferizaj

Golf VI 2.0 140ps

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:32 Vetura , Ferizaj

shiten fellnet

70 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 18:31 Vetura , Ferizaj

mercedes

500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:31 Vetura , Ferizaj

Opel Vivaro

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim