Sot 23:30 Shtëpi , Ferizaj

LINA-SHITET Shtëpi+ 3ari obor Rr.De Rada 159/16SH

135 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 180
Sot 23:30 Vetura , Ferizaj

Passat 3C 2.0 2006 I sa po doganuar dhe rexhistrua

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim