Sot 11:44 Vetura , Ferizaj

CITROEN C5 1.6 HDI 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:44 Vetura , Ferizaj

AUDI A6 3.0 QUATTRO

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:44 Vetura , Ferizaj

MERCEDES S 320 2003

6 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:43 Vetura , Ferizaj

Opel Corsa D 1.4

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:43 Vetura , Ferizaj

Shes golf 4-1.9 TDI i thjesht-RKS .

4 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:43 Vetura , Ferizaj

Mire dhe lire -Peugeot 207-1.6 disel

2 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Në fillim