Sot 21:59 Vetura , Ferizaj

Rent A Car BELGA BMW 320D 10 dite per 200€

200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:58 Vetura , Ferizaj

Citroën C3 1.4 HDTI VITI 2008

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:58 Vetura , Ferizaj

BLEJM VETURA AUTO LAVDA

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 21:58 Vetura , Ferizaj

BELGA Rent A Car vetura prej 15€/ dite!!!

30 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:58 Vetura , Ferizaj

AUTO(SHALA)BLEJ GJITHA LLOJET VETURAV NETER KOSOVN

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:58 Vetura , Ferizaj

Shes citroenin 1.4 hdi dizell tip top

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:58 Vetura , Ferizaj

Vw passat 3c 2.0 tdi dsg me dogan dhe hamologim

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim