Sot 09:35 Vetura , Ferizaj

Shes Opel Zafira 1.9 CDTI me dogan te paguar -CH

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:35 Vetura , Ferizaj

SHES OPEL ZAFIRA 1.9CDTI ME DOGAN TE PAGUAR PREJ Z

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:34 Vetura , Ferizaj

Touaran 2.0-DSG Viti 2006

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:34 Vetura , Ferizaj

Citroën C3 1.4 HDTI VITI 2008

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:34 Vetura , Ferizaj

Opel Zafira 1.9CDTI Cosmo

6 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:34 Vetura , Ferizaj

Skoda Octavia 1.9Tdi

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:34 Vetura , Ferizaj

kombi 1.9d rks shitet dhe ndrrohet me vetura

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:34 Vetura , Ferizaj

Audi A8 3.0 dizell

6 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:34 Vetura , Ferizaj

Citroen C4 1.6HDI AUTOMATIK PANARAM

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:34 Vetura , Ferizaj

Opel Astra 1.7 CDTI Facelift 2008

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:34 Vetura , Ferizaj

Land Rover Freelander 2.2 TD Automatik

10 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:34 Vetura , Ferizaj

Audi A4 2.0TDI Automatik

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:34 Banesa , Ferizaj

MY HOME-Shitet Banesa / 110.22

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 09:34 Shtëpi , Ferizaj

Vali Shtëpi me Qera në Rr.R.Beslimi Nr.Sh010/2015

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 50
Në fillim