Sot 23:15 Banesa , Ferizaj

MY HOME-Shitet Banesa / 110.22m2

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 23:14 Vetura , Ferizaj

shitet dhe ndrrohet me vetura te huja dhe krs

2 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 23:14 Vetura , Ferizaj

Golf 6 Rks 1 vit

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim