4C , 9
8C , 5
Alfa 145 , 21
Alfa 146 , 19
Alfa 147 , 54
Alfa 155 , 1
Alfa 156 , 17
Alfa 159 , 10
Alfa 166 , 2
Brera , 1
GT , 3
Junior , 1
MiTo , 1
Sot 12:44 Vetura , Ferizaj

Alfa Romeo 159 1.9Jtdm full optsion

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:30 Vetura , Ferizaj

Alfa Romeo 1.6 b rks

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:41 Vetura , Ferizaj

ALFA ROMEO MITO 1.6 JTD VITI: 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:13 Vetura , Ferizaj

Dyer Per Garazha ALIUDOORS

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Maj 23:52 Vetura , Ferizaj

Alfa Romeo 147 benzin -02

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Maj 20:22 Vetura , Ferizaj

shitet Bej edhe ndrrim

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Maj 11:40 Vetura , Ferizaj

tavolina

100 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Maj 09:19 Vetura , Ferizaj

Alfa rome 1.6 2003 ndrrim me kombi

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Maj 11:26 Vetura , Ferizaj

Bejm lyerjen e shtepive dhe objetkeve me mallter

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Maj 14:58 Vetura , Ferizaj

fellne me goma te reja per mercedes nr 16 in

370 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Maj 01:16 Vetura , Ferizaj

Alfaromeo 147 JTD ne gjendje fenomenale

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 19:44 Vetura , Ferizaj

kallap per kocka dhe ansore

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Maj 13:21 Vetura , Ferizaj

Alfa rome 1.9jtd 4x4

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 16:13 Vetura , Ferizaj

Alfa romeo

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Pri 16:39 Vetura , Ferizaj

Shitet urgjent tip top

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Pri 21:21 Vetura , Ferizaj

Shiten fellnet

160 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Mar 09:29 Vetura , Ferizaj

Shes pjes per alfa romeo147 dhe 156 ben 1.6 2.0

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Mar 14:58 Vetura , Ferizaj

Alfa rome 147 2.0 benzin automatik

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Mar 11:27 Vetura , Ferizaj

Alfa romeo 147 benzin 2.0 automatik

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Mar 18:54 Vetura , Ferizaj

Alfa Romeo -03

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Mar 13:26 Vetura , Ferizaj

Shes alfa romeo 147 jtd 1,9 diesel

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Mar 08:12 Vetura , Ferizaj

Shitet Alfa Romeo 2007 viti

5 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
03 Mar 16:08 Vetura , Ferizaj

Shitet urgjent alfa romeo 147

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Shk 23:15 Vetura , Ferizaj

Shes alfa romen 147

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Jan 10:02 Vetura , Ferizaj

Shitet alfa romeo 147

3 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
15 Jan 19:52 Vetura , Ferizaj

Shiten

150 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Jan 21:49 Vetura , Ferizaj

Fellne per BMW

800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Jan 20:56 Vetura , Ferizaj

shes alfaromen

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Jan 13:33 Vetura , Ferizaj

Alfa Romeo 156 1.9 Dizel,Klimatronik,Sensor,4x4-06

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 14:48 Vetura , Ferizaj

Shiten pjes per alfa romeo 147 edhe 156

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Dhj 19:20 Vetura , Ferizaj

Shes pjes per alfa romeo 156/147

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Nën 15:37 Vetura , Ferizaj

Shitet kioska 1.50×1.50 250 euro

44 856 325 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Tet 14:03 Vetura , Ferizaj

Alfa

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Sht 23:58 Vetura , Ferizaj

Shitet urgjent

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Gush 14:52 Vetura , Ferizaj

Alfaromeja

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Gush 13:03 Vetura , Ferizaj

shitet kolica

170 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Gush 17:50 Vetura , Ferizaj

Pinifarina LS-400

460 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Qer 13:42 Vetura , Ferizaj

She's pikapo

900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Maj 15:35 Vetura , Ferizaj

Shes pjes per alfa romeo 147 16w benz

50 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Maj 20:58 Vetura , Ferizaj

Pjes alfa romes 147 16w 1.6/2.0

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Maj 14:32 Vetura , Ferizaj

karrige per femije

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Mar 08:32 Vetura , Ferizaj

Kosova

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 01:05 Vetura , Ferizaj

shiten drut 30 euro metra

30 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
09 Mar 00:56 Vetura , Ferizaj

Alfa romeo 159 JTDm1.9 2007

5 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Mar 19:50 Vetura , Ferizaj

shitet vito

1 900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
03 Mar 15:29 Vetura , Ferizaj

Shitet Alfa romeo 147 2.0 16w D5 160p.es

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Mar 14:19 Vetura , Ferizaj

Shes Alfa romeon 147 2.0 16w D5 benz 160p'ess

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Shk 09:00 Vetura , Ferizaj

shitet dekori per lula qmim i lir

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Shk 22:25 Vetura , Ferizaj

Hulaja ,kostuksjon nga hekuri

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Shk 22:11 Vetura , Ferizaj

shitet fordi

320 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Në fillim