B10 , 1
B12 , 1
B3 , 4
B4 , 5
B5 , 3
B6 , 1
XD3 , 1
18 Tet 19:00 Vetura , Ferizaj

Shitet sh

390 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Maj 13:54 Vetura , Ferizaj

Fellne 13 coll

180 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Pri 22:01 Vetura , Ferizaj

Tavolina verore per Restaurante , dhe terasa

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Shk 16:48 Vetura , Ferizaj

Shitrt fordi disel 1.8

700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
07 Shk 15:47 Vetura , Ferizaj

Shitet fordi 1.8desel

700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Jan 15:09 Vetura , Ferizaj

Shitet muzika per vetura

150 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Dhj 19:28 Vetura , Ferizaj

shitet golfi2. 230euro

230 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Nën 18:39 Vetura , Ferizaj

shitet golf2

270 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
23 Nën 18:17 Vetura , Ferizaj

shitet golfi2

44 557 178 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
23 Nën 18:09 Vetura , Ferizaj

urgjend shitet golf 2 benzin 1.3

270 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Nën 14:39 Vetura , Ferizaj

shitet vitrina me ftofje

280 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Tet 15:03 Vetura , Ferizaj

Gjet

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Tet 19:52 Vetura , Ferizaj

Dele

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Tet 15:30 Vetura , Ferizaj

gjeta

950 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Sht 02:58 Vetura , Ferizaj

audi 80

600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
06 Sht 10:01 Vetura , Ferizaj

Shitet

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Maj 19:10 Vetura , Ferizaj

gollf

900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1987
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
08 Pri 21:27 Vetura , Ferizaj

Ne shitje

1 100 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Mar 19:28 Vetura , Ferizaj

Kombi Iveko 2.3

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim