Dje 16:48 Vetura , Ferizaj

AUDI Q5 3.0 TDI AUTOMATIK 2x S_Line

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:45 Vetura , Ferizaj

AUDI Q5 2.0 TDI QUATTRO AUTOMATIK - 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Mar 16:02 Vetura , Ferizaj

AUDI Q5 2.0 TDI QUATTRO AUTOMATIK I DOGANUAR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Mar 15:10 Vetura , Ferizaj

Shitet audi Q5

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Shk 13:17 Vetura , Ferizaj

Audi Q5

18 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Jan 20:25 Vetura , Ferizaj

BLEJM KERRE ME TARGA TE HUAJA PA DOGANUARA

500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Jan 13:29 Vetura , Ferizaj

Shes audi Q5

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
03 Dhj 19:56 Vetura , Ferizaj

Psh Shes AudiQ5

160 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Gsh 15:26 Vetura , Ferizaj

Blej vetur audi q5

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Maj 16:49 Vetura , Ferizaj

U SHITTTTTTTT

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Pri 23:06 Vetura , Ferizaj

Audi Q5

17 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Nën 18:36 Vetura , Ferizaj

U shitttttt

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 00:56 Vetura , Ferizaj

Audi Q5 2.0 quattro 2010 full option

19 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 14:53 Vetura , Ferizaj

AUDI Q5 2.0 TDI -09

21 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Dhj 17:03 Vetura , Ferizaj

BLEJM VETURA PA DOGAN DHE ME DEMTIME E ANGLEZE

12 121 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Në fillim