11 Jan 14:16 Vetura , Ferizaj

fiat tipo 1,4 benxin turbo

400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
04 Jan 10:48 Vetura , Ferizaj

shes ose baj ndrrim fiatin me regjistrim

250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Mar 15:06 Vetura , Ferizaj

U shit fiati

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Dhj 12:21 Vetura , Ferizaj

FIAT UNO 1.1 URGJENT

700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
21 Nën 11:21 Vetura , Ferizaj

Vetur

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Nën 12:26 Vetura , Ferizaj

Shess dhe ndrroj fiat uno Diesel

1 300 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Gsh 20:31 Vetura , Ferizaj

shes Fiatin 1.9 Diesel ,1 vite Regjistrim.

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim