29 Jan 16:42 Vetura , Ferizaj

shitet

5 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 13:08 Vetura , Ferizaj

Vetura esht shit flm merrejep

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 22:29 Vetura , Ferizaj

Shitet Jeep Cherokee 2.5 diesel

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 16:01 Vetura , Ferizaj

Shitet Jeep cherokee

4 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Dhj 22:39 Vetura , Ferizaj

Jeep Cherokee dizel

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 23:14 Vetura , Ferizaj

Vetur

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Nën 09:36 Vetura , Ferizaj

Jeppp

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Nën 19:38 Vetura , Ferizaj

shes dhe ndrroj chiroken

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 22:34 Vetura , Ferizaj

Jeep cherokee

4 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 21:30 Vetura , Ferizaj

Shitet yeep cheroka

4 500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Gsh 17:40 Vetura , Ferizaj

jepp

1 800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Gsh 18:42 Vetura , Ferizaj

Jeep Grand Cherokee 2000 4.7 benzin plin

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Krr 01:52 Vetura , Ferizaj

U SHITTTTTTT

4 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Qer 18:22 Vetura , Ferizaj

Jeep

1 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Maj 22:04 Vetura , Ferizaj

Jeep Cherooke Liberty 2.5 |RKS|

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Mar 16:37 Vetura , Ferizaj

Shes jep dhe boj ndrrim me vetur.

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Shk 20:58 Vetura , Ferizaj

Jeep cherooce

3 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Tet 21:29 Vetura , Ferizaj

Shitet ose ndrrohet gjipi jep viti 2002 dizell 2.5

5 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Tet 19:45 Vetura , Ferizaj

jepp cherokee

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Sht 14:55 Vetura , Ferizaj

Shitet Jeep cheroke

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Sht 11:29 Vetura , Ferizaj

Jeep Cherokee -04

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Sht 15:20 Vetura , Ferizaj

Jeep Cherokee

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Krr 13:37 Vetura , Ferizaj

Jeep Cherooke dizell -93

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Qer 01:34 Vetura , Ferizaj

grand shiroka

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Mar 10:55 Vetura , Ferizaj

grand cherokee 2004

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
26 Shk 20:37 Vetura , Ferizaj

shitet jeep sherke

900 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Jan 17:07 Vetura , Ferizaj

jeep cherokee 2.5 td

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 12:34 Vetura , Ferizaj

Jeep Cherokee -89

600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Dhj 20:22 Vetura , Ferizaj

Shes Jeep CHeroke 4x4 2.1 Turbo Dizel interkuller

1 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
08 Dhj 14:09 Vetura , Ferizaj

JEEP CHEROKEE 2.7 CRD -04

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim