18 Jan 19:48 Vetura , Ferizaj

Mercedes E 290 RKS 9muaj automatik

3 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Jan 20:38 Vetura , Ferizaj

Mercedes-Benz

4 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Nën 18:00 Vetura , Ferizaj

Mercdes

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Qer 11:08 Vetura , Ferizaj

Mercedes 290d

3 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Pri 07:35 Vetura , Ferizaj

Mercedes-Benz Dizel me libra tservisit

2 750 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Shk 17:18 Vetura , Ferizaj

mercedes 290

2 950 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Nën 22:12 Vetura , Ferizaj

shes mercedesin

3 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Tet 01:59 Vetura , Ferizaj

Shes mercedesin e 290

3 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Sht 21:14 Vetura , Ferizaj

Shitet mercedesi

3 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Maj 23:02 Vetura , Ferizaj

Mercedes E290 TD Avantgarde Dhe E220 Urgjent!!!

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Në fillim