27 Shk 10:56 Vetura , Ferizaj

MERCEDES S-CLASS 320 CDI FULL EXTRA

6 333 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Shk 20:41 Vetura , Ferizaj

Shes fellne per mercedes c clas

110 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Shk 14:58 Vetura , Ferizaj

USHITTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

6 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Jan 14:52 Vetura , Ferizaj

Ml brabus 320

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Dhj 13:20 Vetura , Ferizaj

Mercedes E 320 4 matic

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Nën 20:55 Vetura , Ferizaj

U shit faleminderit

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 21:03 Vetura , Ferizaj

Kamjonet

1 150 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Nën 13:55 Vetura , Ferizaj

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Tet 21:16 Vetura , Ferizaj

mercedes-benz

5 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 22:43 Vetura , Ferizaj

Kombe

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Sht 18:58 Vetura , Ferizaj

U shit flm mercedes c320 7g -05 rks 1 vit

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Sht 13:35 Vetura , Ferizaj

E 320 CDI Avangarde e doganuar

11 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Gsh 23:03 Vetura , Ferizaj

Mercedes benz avantgarde

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Gsh 01:36 Vetura , Ferizaj

Mercedes

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Gsh 09:45 Vetura , Ferizaj

Mercedez Benz CLS 320 CDI DPF BRABUS

24 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Gsh 21:05 Vetura , Ferizaj

Merceds Benz

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Krr 15:21 Vetura , Ferizaj

Mercedes c. Amerikan 2.3b. 2006

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Krr 08:35 Vetura , Ferizaj

Shes mercedesin e320 dizel

7 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Krr 23:41 Vetura , Ferizaj

Shes mercedesin e320 dizel

7 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Krr 11:05 Vetura , Ferizaj

Kamionet mercedes 310

2 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Krr 21:06 Vetura , Ferizaj

Vetura e garantuar per km dhe per t tjera

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 15:18 Vetura , Ferizaj

Mercedes s320 4 matik

Viti: 2007
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
12 Qer 20:12 Vetura , Ferizaj

Mercedes s 320 4 matik

Viti: 2007
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
08 Qer 15:15 Vetura , Ferizaj

shes dhe ndrroj S320 dizel 1 vit regj

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 20:59 Vetura , Ferizaj

Mercedes s 320 4 matik

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Qer 19:58 Vetura , Ferizaj

Shitet benzi n gjendje shum t mir

8 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 20:06 Vetura , Ferizaj

Mercedes s 320 4 matik

Viti: 2007
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
28 Maj 19:26 Vetura , Ferizaj

shes dhe ndrroj S320 dizel 1 vit rks

5 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Maj 20:23 Vetura , Ferizaj

Shitet

Viti: 2004
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Maj 11:16 Vetura , Ferizaj

Mercedes s 320 4 matic

Viti: 2007
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
19 Maj 20:02 Vetura , Ferizaj

Mercedes s 320 4 matik

Viti: 2007
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
05 Shk 14:19 Vetura , Ferizaj

mercedes s320

5 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Shk 12:19 Vetura , Ferizaj

MERCEDES 320

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Dhj 14:21 Vetura , Ferizaj

Mercedes 310D Kombi me Marrveshje...

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
10 Dhj 15:30 Vetura , Ferizaj

shitet sprinteri

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Dhj 09:49 Vetura , Ferizaj

shitet sprinteri iqlajmrum

3 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Dhj 21:00 Vetura , Ferizaj

Shitet kamioneta

1 300 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Dhj 19:35 Vetura , Ferizaj

Mercedes benz

35 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Dhj 19:08 Vetura , Ferizaj

shitet

4 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Nën 11:35 Vetura , Ferizaj

sprinteri shitet

4 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Nën 14:14 Vetura , Ferizaj

shitet

4 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Tet 09:09 Vetura , Ferizaj

Mercedes gjip

6 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Sht 20:02 Vetura , Ferizaj

E320 mercedes mundsi ndrrimi

9 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 00:10 Vetura , Ferizaj

Shes mercedes 320 cdi

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Gsh 16:01 Vetura , Ferizaj

Mercedes sprinter 312

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Gsh 21:55 Vetura , Ferizaj

MERCEDES CLK 320 218 PES BENXIN 3.2 -03

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Krr 02:01 Vetura , Ferizaj

Mercdes

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Krr 11:52 Vetura , Ferizaj

Mercedes 320 CDI me 7 Ulese dhe Automatik -01

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Qer 21:51 Vetura , Ferizaj

mercedes.312

5 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Qer 12:11 Vetura , Ferizaj

Mercedes GL320 -08

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim