Sot 08:33 Vetura , Ferizaj

Shes Nissan Cabstar 15 Metra ipet me qera.

18 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 10:44 Vetura , Ferizaj

Shitet nissan urgjent

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Tet 13:07 Vetura , Ferizaj

Shitet Nissan edhe ipet me qera 16 Metra lartesi.

18 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
19 Sht 11:03 Vetura , Ferizaj

IPET ME QERA 16 METRA LARTRSI.

19 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
06 Sht 15:36 Vetura , Ferizaj

IPET me qera

Viti: 2001
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
24 Gsh 18:11 Vetura , Ferizaj

Corpa 16 métra Nissan cabstar

18 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Qer 21:49 Vetura , Ferizaj

Shes Nissan Cabstar me dogan 15 Metra lartrsi.

18 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
07 Qer 22:45 Vetura , Ferizaj

Shes Nissan Cabstar 15 Metra lartesi me dogan.

18 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
05 Qer 10:27 Vetura , Ferizaj

Shes Nissan Cabstar me dogan dhe ipet me qera.

18 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
04 Maj 21:34 Vetura , Ferizaj

Ipet mer qira Nissan Cabstar 15 metra lartesi.

18 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Në fillim