10 Nën 21:15 Vetura , Ferizaj

Shes Opel Agila 1.2 Twinport 16V i sapoardhur

1 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
30 Pri 12:22 Vetura , Ferizaj

Aster 1.7

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Tet 11:52 Vetura , Ferizaj

Opel Agila -00 me klim u shite

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 15:46 Vetura , Ferizaj

Opel agila 1.2 me klim

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Jan 19:06 Vetura , Ferizaj

Nderroj me Traktor opel agila dhe faven t2

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Dhj 12:22 Vetura , Ferizaj

OPEL AGILA 2002.BENZ-1.2

2 050 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Në fillim