Sot 13:46 Vetura , Ferizaj

SHALA-BLEJM VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:45 Vetura , Ferizaj

BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24

Viti: 2017
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 13:45 Banesa , Ferizaj

MY HOME-Shitet Banesa / 110.22m2

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 13:45 Banesa , Ferizaj

MY HOME-Shitet Banesa 90m2

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Në fillim