MAKINA , 429534
VENDBANIME , 150193
ELEKTRONIKA , 137560
TË TJERA , 47116

Sot 08:20 Banesa , Prishtinë

shitet shtepia dy katshe

230 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sot 08:20 Vetura , Prizren

⚠️⚠️⚠️ AUTO KOSOVA ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA

9 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 08:20 Vetura , Gjakovë

BLEJM VETURA

2 222 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:20 Vetura , Deçan

⚠️⚠️⚠️ AUTO KOSOVA ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 08:20 Vetura , Viti

BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

Viti: 2010
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 08:20 Vetura , Gjilan

Blejm veturat me (Defekt ose Aksident)��

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 08:20 Banesa , Prishtinë

Gasonjere me qera te Furra Qerimi 1, Bregu Diellit

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Sot 08:20 Vetura , Prishtinë

Golf 5 automatik DSG 2.0tdi me 1 bregazne.

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:20 Banesa , Prishtinë

GARSONJERE me QIRA ne lagjen ULPIANA

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Sot 08:20 Vetura , Kastriot

AutoShitje24 Blejm veturat RKS ose pa dogan defekt

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 08:20 Vetura , Prizren

BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Në fillim