MAKINA , 314210
ELEKTRONIKA , 105535
VENDBANIME , 103898
TË TJERA , 31531

Sot 12:30 Shtëpi , Prishtinë

Jepet shtepia me qira afer Germis

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
Sot 12:30 Banesa , Prishtinë

Q27 PENT-HAUSE ME QERA NË EMSHIR/KALBARI 1500€

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Sot 12:30 Banesa , Prishtinë

Ipet banesa me qira extra e rregulluar ne pejton

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 12:30 Banesa , Prishtinë

Q25 Banesa me Qera ne Tophane

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 12:30 Banesa , Prishtinë

JAP ME QIRA LOKALIN NE AKTASH-NGAT ILIRISE^

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 130
Sot 12:30 Vetura , Prishtinë

**AUTO/ZONA** Blejm Vetura Pa Dogan dhe RKS 24h

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:30 Banesa , Prishtinë

Banesa ne Bregun e Diellit

58 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 12:30 Banesa , Prishtinë

Banesa ne kalabri ish emshir

98 400 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Në fillim