MAKINA , 306177
ELEKTRONIKA , 103121
VENDBANIME , 101292
TË TJERA , 30754

Sot 12:47 Banesa , Prishtinë

Jepet me qira banesa 2 dhomshe 50m2 kati 5 Ulpian

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 12:47 Banesa , Prishtinë

BANESE NE DARDANI-NE SHITJE&

70 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
Sot 12:47 Vetura , Lipjan

AUTO 24 BLEJM VETURA ME DEFEKT DHE AKSIDENTT

4 777 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:47 Banesa , Prishtinë

Banesë luksoze me Qira te Hotel Afa

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Sot 12:47 Banesa , Prishtinë

Leshohet Banesa me Qira ne Mat-1

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 12:47 Vetura , Prishtinë

Shitet Peugeot BIPPER 1.4 HDI - 2009 Me Klime

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:47 Vetura , Mitrovicë

Kompania **AUTO/ZONA** Blejm Vetura Gjith Kosoven

55 555 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:47 Vetura , Prishtinë

Shes Veturen Toyota Rav4 2.0 disel 2004 manual

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:47 Vetura , Pejë

Pikap 1.8 Dizell shpenzime te vogla

900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:47 Banesa , Prishtinë

SHES BANESEN NE DARDANI

125 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 12:47 Banesa , Prishtinë

Banesë me qira ne lagjen Dardania

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 12:47 Banesa , Prishtinë

Leshohet Banesa me Qira ne Qender te Qytetit

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Në fillim