Sot 11:01 Vetura , Fushë Kosovë

AUTO-SHALA BLEJ TE GJITH LLOJET E VETURAV ME KESH

Viti: 2007
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 11:01 Vetura , Fushë Kosovë

SHALA-BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN DEFEKT ASKIDENT

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:01 Banesa , Fushë Kosovë

BANESE ME QIRA NE FUSHE KOSOVE

170 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 11:01 Vetura , Fushë Kosovë

VW TOURAN 1.9 TDI DSG NDRRIM I MUNDSHEM RKS 2010.

7 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:00 Vetura , Fushë Kosovë

SHALA-BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Në fillim