Sot 10:25 Vetura , Fushë Kosovë

Opel corsa d 044601015

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:25 Vetura , Fushë Kosovë

Audi a4 1.9 TDI

3 350 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:25 Vetura , Fushë Kosovë

Passat 1.9 tdi 044601015

4 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:24 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes e 220 cdi

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:24 Vetura , Fushë Kosovë

Opel combo 1.7 dti 044601015

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:05 Vetura , Fushë Kosovë

GOLF 6 1.6 nga Zvicra me dogane dhe homologim

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:55 Vetura , Fushë Kosovë

Lt 35

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:44 Vetura , Fushë Kosovë

Mercedes 180 cdi

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 08:53 Vetura , Fushë Kosovë

Lt renault master me friz viti 2005 qmimi 2900 e

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:32 Vetura , Fushë Kosovë

Land Rover

2 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:04 Vetura , Fushë Kosovë

Shes vw passat 1.9 TDI

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:04 Vetura , Fushë Kosovë

Fita 500L

8 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:00 Vetura , Fushë Kosovë

Shes Mini cooper D 1.6 dizell 2009

5 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:44 Vetura , Fushë Kosovë

Mazda 323 8muj regjistrim benzin plin ne dizne

800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 07:43 Vetura , Fushë Kosovë

shes cadyy 1.9sdi

900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 07:43 Vetura , Fushë Kosovë

Kombi t4

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 06:52 Vetura , Fushë Kosovë

TOYOTA NE SHITJE ✌ 4x4 AWD ✌ 2011

11 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Në fillim