MAKINA , 305758
ELEKTRONIKA , 102915
VENDBANIME , 101114
TË TJERA , 30666

Sot 22:54 Banesa , Prishtinë

Ipet banea exlusive ne pejton te sigali

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 22:54 Banesa , Prishtinë

Ofroj banes me qera ne Dardani***

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 22:54 Banesa , Prishtinë

Q10 Banesë me Qera te Çafa - Prishtine 300€

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 22:54 Banesa , Prishtinë

Q52 Banesa me Qera ne Tophane

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 22:54 Vetura , Prishtinë

DEZINSEKTIM BUBASHFABA SHFARROSJE ME GARANCION

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 22:54 Shtëpi , Prishtinë

Prishtinë - lgj mati-1 -Shtepi dhe lokal me qira

750 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Sot 22:54 Banesa , Prishtinë

SHITET SUPER BANESË TE QAFA

57 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 22:54 Banesa , Prishtinë

Banes me qira rr.Bill Kllinton te sachcaffe 120m2

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Sot 22:54 Vetura , Prishtinë

Shitet Golf 6 diesel 2011 1.6 bluemotion

9 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:54 Banesa , Prishtinë

Shitet banesa ne Bregun e Diellit

49 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Në fillim