MAKINA , 296010
ELEKTRONIKA , 99644
VENDBANIME , 98000
TË TJERA , 29387

Sot 07:19 Vetura , Prishtinë

SHITET BMW 730 D , M Power Full Rks

24 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:19 Banesa , Prishtinë

Banes me qira ne Dardani 2+1

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 07:19 Vetura , Viti

<<AUTO/ZONA>> Blejm Vetura Pa Dogan ose Rks ����

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:19 Vetura , Vushtrri

Wv bora 1.9 tdi

3 950 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:19 Vetura , Prishtinë

BLEJ VETURA PA DOGANE DHE RKS NE TE GJITHE KOSOVEN

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:19 Banesa , Prishtinë

Ofrohet banesa 60m2 me qira ne lagjjen Ulpiana

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 60
Sot 07:19 Banesa , Prishtinë

Banes me qira ne qender te 4 llullat Delta

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 07:19 Vetura , Gjilan

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE AUDI BMW MERCEDE

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 07:19 Banesa , Prishtinë

Ofrohet banesa 70m2 me qira ne lagjjen Dardania

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 70
Sot 07:19 Vetura , Prishtinë

BLEJM VETURA AUTO LAVDA

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 07:19 Banesa , Prishtinë

Banese me qera ne Dragodan

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Në fillim