MAKINA , 314901
ELEKTRONIKA , 105864
VENDBANIME , 104275
TË TJERA , 31651

Sot 21:01 Vetura , Prizren

Renault Megane 1.5 DCI Pa Dogan 81 KW -110 PS 2009

3 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:01 Banesa , Prishtinë

Banes me Qira ne Bregun e Diellit me Termokos 220

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
Sot 21:01 Banesa , Prishtinë

Ipet me qira banesa 4 dhomshe 110m2 kati 5 Mati 1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Sot 21:01 Banesa , Prishtinë

Banes me qira ne Aktash 2+1

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 21:01 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne Breg te Diellit

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 21:01 Banesa , Prishtinë

Ipet me qira banesa 2 dhomshe 60m2 kati 2 Dardani

260 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 21:01 Banesa , Prishtinë

Banesa ne Qender

150 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 21:01 Vetura , Prishtinë

___BLEJM VETURAT ME DEFEKT DHE AKSIDENT_______VW

9 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:01 Banesa , Prishtinë

Banes me qira 100m2 ne lagjjen dragodan !Delta

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 21:01 Banesa , Prishtinë

BANES ME QIRA NE LAKRISHTE-TE PROCREDIT BANK^

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
Sot 21:01 Vetura , Prishtinë

OPEL ASTRA G 2.0 DTI ME KLIME RKS

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:01 Banesa , Prishtinë

Q45 Lokal ose Zyre me qera ne Dragodan

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 120
Në fillim