MAKINA , 295604
ELEKTRONIKA , 99547
VENDBANIME , 97821
TË TJERA , 29327

Sot 22:09 Vetura , Prishtinë

BMW X5 3.0 258PS

48 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 22:09 Vetura , Lipjan

BLEJM VETURA BMW 330 530 Mercedes CLS ML 320 420

6 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 22:09 Banesa , Prishtinë

Banesë me qira në Kalabri te Kullat e Arabve

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Sot 22:09 Banesa , Prishtinë

JAP ME QIRA KATIN E SHTEPISE-AKTASH1^

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 22:09 Vetura , Drenas

VW Caddy 1.9 TDI / Bajm ndrrim

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 22:09 Vetura , Fushë Kosovë

AUTO-24 BLEJM VETURA ME DEFEKT DHE AKSIDENT

5 788 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 22:09 Banesa , Prishtinë

Leshoi Banesen me qera 50m2 qender ! Delta

230 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 22:09 Banesa , Prishtinë

Lëshoje banesen me qera 100m2 te mati1 ! Delta

190 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 22:09 Banesa , Prishtinë

Ofrojm Banesën me qira në Bregun e Diellit

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Sot 22:09 Banesa , Prishtinë

Banes me qira 50m2 ne breg diellit !Delta

220 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 22:09 Banesa , Prishtinë

Banesë me Qira te Hotel Afa

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 22:09 Banesa , Prishtinë

Banesë-me Qira per zyre - lgj.ulpiana ,prishtin

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Sot 22:09 Banesa , Prishtinë

Banesa ne Bregun e Diellit

58 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 22:09 Banesa , Prishtinë

Banesë 80m2 në shitje në Qendër.

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Në fillim