MAKINA , 313356
ELEKTRONIKA , 105450
VENDBANIME , 103725
TË TJERA , 31512

Sot 13:35 Banesa , Prishtinë

Banesa me 78m2 te Qafa

120 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 13:35 Vetura , Gjakovë

AUTO(SHALA)BLEJ VETURA �� M+PA DOGAN NE-KOSOV-KESH

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:35 Vetura , Lipjan

Opel Meriva 1.7 (Japan Matorrin) 8 Muj RKS

3 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:35 Vetura , Gjilan

BLEJM VETURA RKS DHE PA DOGAN GJITHA LLOJET

Viti: 2000
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 13:35 Vetura , Prishtinë

Fiat punto 1.2 benzine-98 RKS deri 17.05.2018

1 250 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:35 Vetura , Prishtinë

___BLEJM VETURAT ME DEFEKT DHE AKSIDENT_______VW

9 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:35 Banesa , Prishtinë

OFROHET BANESA ME QERA NE QENDER TE PRISHTINES

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90
Sot 13:35 Banesa , Prishtinë

Banese ne Qender

150 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 13:35 Banesa , Prishtinë

OFROJM BANES ME QERA NE MATI 1 250E

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 13:35 Banesa , Prishtinë

Banesë me qira Ulpianë

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
Sot 13:35 Vetura , Prishtinë

Shes Veturen Audi A3 2.0 Disel Manual Viti 2010

10 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:35 Banesa , Prishtinë

Banesë-me Qira -qendere- prishtine -2dhome gjumi

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
Në fillim