MAKINA , 296010
ELEKTRONIKA , 99644
VENDBANIME , 98000
TË TJERA , 29387

Sot 07:50 Banesa , Ferizaj

MY HOME-Banesa me Qera

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 07:50 Vetura , Prishtinë

Shes Opel Vectra 1.6 Benzin Regj.15.06.2018

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 07:50 Banesa , Prishtinë

Ofrohet kati i shtepis me qira 50m2 te dodona

160 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 07:50 Vetura , Prishtinë

BLEJ TE GJITHA VETURAT ME PARA NE DORE

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:50 Banesa , Prishtinë

Banese me qera ne lagje spitalit me 2 dhoma gjumi

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 07:50 Banesa , Ferizaj

MY HOME-Shitet Banesa / 110.22m2

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 07:50 Banesa , Prishtinë

Banese me qira ne Emshir Ob: Lesna

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 07:50 Banesa , Prishtinë

Ofrohet banesa 80m2 me qira te Qafa !DELTA

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
Sot 07:50 Banesa , Fushë Kosovë

Sallon me kuzhin + 2 dhoma të fjetjes

39 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 07:50 Vetura , Prishtinë

___BLEJM VETURAT ME DEFEKT DHE AKSIDENT_______VW

9 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:50 Banesa , Prishtinë

Zyre me qira te SHESHI

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Në fillim