MAKINA , 315064
ELEKTRONIKA , 105969
VENDBANIME , 104393
TË TJERA , 31688
21 Mar 20:06
Linku:
Vetura , Therandë

BMW

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 20:05 Vetura , Drenas

T4 dupellkabin 2.5 tdi

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:05 Shtëpi , Prishtinë

Shtepi me qera ne Gerrmi

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Sot 20:05 Vetura , Mitrovicë

BLEJM VETURA ME DOGAN PA DOGAN LAVDA

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 20:05 Banesa , Prishtinë

Ipet me qira banesa 4 dhomshe Kodra e Diellit

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Sot 20:05 Banesa , Prishtinë

OFROJM BANES ME QERA NE MATI 1 250

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 20:05 Vetura , Prishtinë

Shes Vetur Audi A7 2010 Automatik

27 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:05 Banesa , Prishtinë

Shitet Garsonjerka ne rrugen B

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 40
Sot 20:05 Banesa , Prishtinë

Banesa ne arberi ish dragodan

81 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 20:05 Vetura , Mitrovicë

AUTO(SHALA) BLEJ VETURA RKS DHE PA DOGAN

300 000 000 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:05 Vetura , Ferizaj

Shitet kombi fiat ducato,rks 10 muaj

2 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim