Dje 15:12 Vetura , Fushë Kosovë

Shtet aparati i klimes viti 2000

600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 13:48 Vetura , Prishtinë

Motorr per dru STIHL 18 nga gjermania

299 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 13:48 Vetura , Prishtinë

pjes per golf 4 dhe golf 5

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 13:47 Vetura , Prishtinë

radi per opel

50 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 11:04 Vetura , Malishevë

Kombi t3 ndrrim i mundshem

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Mar 21:42 Vetura , Gjilan

Opell zafira

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Mar 11:10 Vetura , Besianë

Biciklet ckotis

70 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Mar 19:27 Vetura , Prishtinë

Transport veturash Gjermani-Kosove

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Mar 08:15 Vetura , Prishtinë

Shes fara

1 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Mar 01:18 Vetura , Prishtinë

Shiten kopaqkat

35 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Mar 00:21 Vetura , Prizren

Instalime elektrike marrim kompenzim edhe vetura

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Mar 16:03 Vetura , Rahovec

Shes

120 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Mar 19:37 Vetura , Ferizaj

shiten gumat

80 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Mar 12:16 Vetura , Therandë

Dyer

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Në fillim