Sot 10:20 Shtëpi , Gjakovë

Shitet shtepia

119 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 5
Sot 09:35 Shtëpi , Gjakovë

Shtepi

Numri i dhomave: 3,5
Sot 07:42 Shtëpi , Gjakovë

Shtëpi në Bllok të ri (3.78 ari)

133 333 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Sot 01:14 Shtëpi , Gjakovë

SHITEN SHTEPIA DHE DY DYQANE

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
19 Maj 18:41 Shtëpi , Gjakovë

Shitet

22 000 EUR

Numri i dhomave: 4
19 Maj 15:35 Shtëpi , Gjakovë

Shitet Shtepia 2.8 ari

59 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
19 Maj 10:20 Shtëpi , Gjakovë

Shtëpi në shitje

Numri i dhomave: 5
19 Maj 02:11 Shtëpi , Gjakovë

Shtepia ne Shitje

150 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 50
18 Maj 16:50 Shtëpi , Gjakovë

SHITET SHTEPI E SAPONDERTUAR ..

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 200
17 Maj 17:08 Shtëpi , Gjakovë

Leshohet shtepia me qera

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150
17 Maj 12:28 Shtëpi , Gjakovë

Shtepia ne shitje

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
16 Maj 17:34 Shtëpi , Gjakovë

Shitet shtepia

Numri i dhomave: 6
16 Maj 14:45 Shtëpi , Gjakovë

Shitet shtepia

Numri i dhomave: 6
15 Maj 23:32 Shtëpi , Gjakovë

Urgjent shes shtepine

87 500 EUR

Numri i dhomave: 4
15 Maj 13:46 Shtëpi , Gjakovë

Shtepia

Numri i dhomave: 8
14 Maj 21:59 Shtëpi , Gjakovë

Shtepija ne brekoc Gjakovë

Numri i dhomave: 4
Në fillim