Sot 13:24 Banesa , Gjakovë

Shitet banesa 86 metra

41 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 12:43 Banesa , Gjakovë

Super Banese ne Gjakove

49 500 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 12:43 Banesa , Gjakovë

Shitet SUPER BANESA ne Gjakove

49 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 12:29 Banesa , Gjakovë

Banesë me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 10:41 Banesa , Gjakovë

Banesa ne shitje GJAKOVE

500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 10:20 Shtëpi , Gjakovë

Shitet shtepia

119 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 5
Sot 09:50 Banesa , Gjakovë

Banesë me qira pranë "Hotel Jakova".

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 09:49 Banesa , Gjakovë

Banesë 160m2 (1+3) pranë "Palestres Sportive"

69 999 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
Sot 09:35 Shtëpi , Gjakovë

Shtepi

Numri i dhomave: 3,5
Sot 07:42 Shtëpi , Gjakovë

Shtëpi në Bllok të ri (3.78 ari)

133 333 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Sot 07:41 Banesa , Gjakovë

Banesë me qira (Ndertim i ri) "Te Zjarrefiksat".

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 01:14 Shtëpi , Gjakovë

SHITEN SHTEPIA DHE DY DYQANE

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Në fillim