Sot 16:15
Linku:
Vetura , Gjakovë

Shitet Opel Corsa CDTI-Diesel -Ecoflex 2009

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 17:06
Linku:
Vetura , Gjakovë

DYER PER GARAZHA 044 777 140

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 12:41
Linku:
Vetura , Gjakovë

VW Polo 1.4 TDI BLUEMOTION, 08.08.2016 (model 2017

11 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 10:49 Shtëpi , Gjakovë

SHITEN SHTEPIA DHE DY DYQANE

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Sot 10:48 Vetura , Gjakovë

Mercedes

4 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:48 Vetura , Gjakovë

Seat Leon

6 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:29 Vetura , Gjakovë

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE

3 444 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:12 Vetura , Gjakovë

Shitet golf 4 1.9 tdi 4×4

4 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim