Dje 17:06
Linku:
Vetura , Gjakovë

DYER PER GARAZHA 044 777 140

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
13 Shk 12:41
Linku:
Vetura , Gjakovë

VW Polo 1.4 TDI BLUEMOTION, 08.08.2016 (model 2017

11 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 07:33 Vetura , Gjakovë

Bus

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:33 Vetura , Gjakovë

VW LT 46 2.5 TDI DUPELL RROT

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 07:21 Vetura , Gjakovë

⚠️⚠️⚠️ AUTO KOSOVA ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA

7 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 06:27 Vetura , Gjakovë

Blejm Vetura (Auto-24)VW BMW AUDI MERCEDES ��

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 06:26 Vetura , Gjakovë

Blejm vetura qe nuk i perdorni����

8 080 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 00:35 Shtëpi , Gjakovë

SHITEN SHTEPIA DHE DY DYQANE

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Sot 00:18 Banesa , Gjakovë

Banes ne shitje

31 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 00:00 Vetura , Gjakovë

Golf 3

1 400 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Në fillim