13 Shk 12:41
Linku:
Vetura , Gjakovë

VW Polo 1.4 TDI BLUEMOTION, 08.08.2016 (model 2017

11 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:06
Linku:
Vetura , Gjakovë

DYER PER GARAZHA 044 777 140

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999

Sot 09:30 Vetura , Gjakovë

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE

3 444 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:30 Vetura , Gjakovë

�� AUTO PLUS �� BLEJM VETURA ME AKSIDENT

6 722 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:29 Vetura , Gjakovë

Blej Vetura Rks Defekt T'Aksidentum Pa Dogan etj

3 333 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1993
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:28 Vetura , Gjakovë

Cisternë Mercedes 1630 (12.500 Litra) Rks

13 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:27 Vetura , Gjakovë

SHALA-BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET QE SJU DUHEN

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:27 Vetura , Gjakovë

BLEJ VETURA ME DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:15 Vetura , Gjakovë

Opel agila 1.2 regj 28 01 2020

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:15 Banesa , Gjakovë

Shitet banesa 86 metra

41 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 09:15 Vetura , Gjakovë

Audi Q7 3.0 tdi

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:14 Vetura , Gjakovë

Audi A3 2.0 tdi S line

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:14 Vetura , Gjakovë

Audi A4 2.0 tdi

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:13 Vetura , Gjakovë

Seat leon 2.0 tdi

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:13 Vetura , Gjakovë

Touran 2.0 tdi R

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:13 Vetura , Gjakovë

Audi A3 1.6 tdi

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:13 Vetura , Gjakovë

Passat 3C 2.0 tdi DSG

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Në fillim