Sot 02:17 Vetura , Gjakovë

AutoShitje24 Blejm veturat RKS ose pa dogan defekt

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 02:16 Vetura , Gjakovë

BLEJM VETURA

2 222 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 02:16 Vetura , Gjakovë

������ BLEJM VETURA������ME AKSIDENT

4 444 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:16 Vetura , Gjakovë

Blejm Vetura (Auto-24)VW BMW AUDI MERCEDES ��

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 02:16 Vetura , Gjakovë

BLEJM GJITHA LLOJET BMW MERCEDES AUDI ��

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:15 Vetura , Gjakovë

Shitet

2 100 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 02:15 Vetura , Gjakovë

BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 02:14 Vetura , Gjakovë

������ AUTO STANDARD ������ BLEJM VETURA

95 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 00:29 Shtëpi , Gjakovë

SHITEN SHTEPIA DHE DY DYQANE

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Sot 00:05 Vetura , Gjakovë

BMW 318D 2.0 2009

4 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:02 Vetura , Gjakovë

Touran 2.0 tdi R

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:01 Vetura , Gjakovë

Audi A4 2.0 tdi

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:01 Vetura , Gjakovë

Skoda octavia 2.0 tdi

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:01 Vetura , Gjakovë

Audi A4 2.0 tdi

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:00 Vetura , Gjakovë

Skoda fabia 1.6 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 00:00 Vetura , Gjakovë

Seat ibiza

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:00 Vetura , Gjakovë

Skoda fabia 1.9 tdi

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:59 Vetura , Gjakovë

Audi A3 1.6 tdi

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:59 Vetura , Gjakovë

Skoda oktavia 1.6 tdi DSG

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Në fillim