Sot 07:06 Vetura , Gjilan

Blejm veturat me (Defekt ose Aksident)��

Viti: 2016
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 07:05 Vetura , Gjilan

⚠️⚠️⚠️ AUTO KOSOVA ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 07:05 Vetura , Gjilan

������ AUTO STANDARD ������BLEJM VETURA

95 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 07:05 Vetura , Gjilan

⚠️⚠️⚠️ AUTO KOSOVA ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 07:05 Vetura , Gjilan

⚠️⚠️⚠️ AUTO KOSOVA ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA

5 555 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 07:04 Vetura , Gjilan

⚠️⚠️⚠️ AUTO KOSOVA ⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA

3 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 07:04 Vetura , Gjilan

������ AUTO STANDARD ������

95 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 07:03 Vetura , Gjilan

BLEJ VETURA M DHE PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT ETJ 24H

Viti: 2011
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 06:19 Shtëpi , Gjilan

Shitet shtepija

Numri i dhomave: 5
Sot 06:18 Shtëpi , Gjilan

shes shtepijen

Numri i dhomave: 4
Në fillim