19 Maj 23:50
Linku:
Banesa , Gjilan

Banese 2-dhomshe

550 EUR

Numri i dhomave: 2

Sot 06:39 Banesa , Gjilan

Banesa ne shitje

530 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 05:08 Banesa , Gjilan

Shitet Banesa 68m2

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 03:47 Banesa , Gjilan

Shitet Banesa

24 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 23:26 Banesa , Gjilan

Banesa ne shitje

39 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Dje 23:25 Banesa , Gjilan

Shitet banesa Gjilan 80 m2 Te Albanika

48 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Dje 23:14 Banesa , Gjilan

Banesa ne shitje

41 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 22:49 Banesa , Gjilan

⭕️ Shes Baneses Në

670 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Dje 22:35 Banesa , Gjilan

Ofrojme lokal me qira, ne Qender

1 800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 18:36 Banesa , Gjilan

URGJENT SHES BANESEN 85m2 NE QENDER GJILAN

470 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Dje 16:47 Banesa , Gjilan

Banesa 89 m2

Numri i dhomave: 2
Dje 16:46 Banesa , Gjilan

Banesa dhe lokale ne shitje

Numri i dhomave: > 10
Dje 16:33 Banesa , Gjilan

Banesa 92 m2 ( Qender )

Numri i dhomave: 2
Dje 16:22 Banesa , Gjilan

Banesa 70 m2

42 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Dje 16:17 Banesa , Gjilan

Banesa 116 m2

Numri i dhomave: 4
Në fillim